Список випускників школи, які нагороджені похвальними листами та одержали свідоцтва про базову загальну середню освіту з відзнакою

 

           Зразки «Похвальних листів»

 

  1. Антоненко Тетяна Іванівна, 1973 рік.
  2. Сіроштан Валентина Миколаївна, 1973 рік.
  3. Горпинченко Антоніна Іванівна, 1974 рік.
  4. Нагла Наталія Миколаївна, 1976 рік.
  5. Дух Олена Василівна, 1977 рік.
  6. Кулик Ірина Миколаївна, 1978 рік.
  7. Сіроштан Олена Миколаївна, 1979 рік.
  8. Колісник Світлана Володимирівна, 1982 рік.
  9. Костянтиновська Світлана Анатоліївна, 1983 рік.
  10. Ткаченко Оксана Василівна, 1985 рік.
  11. Григоренко Алла Володимирівна, 1989 рік.
  12. Котелевська Олена Миколаївна, 1989 рік.
  13. Кравченко Олександр Анатолійович, 1993 рік.
  14. Григоренко Анна Володимирівна, 1995 рік.
  15. Шабатура Тетяна Степанівна, 1997 рік.
  16. Шатайло Олена Олександрівна, 1997 рік.
  17. Говтва Оксана Олексіївна, 1998 рік
  18. Говтва Наталія Олексіївна, 2000 рік.
  19. Назарук Оксана Іванівна, 2000 рік.
  20. Романенко Валентина Сергіївна, 2000 рік.
  21. Шабатура Наталія Степанівна.,2000 рік.
  22. Горват Анна Юріївна, 2002 рік.
  23. Гусейнова Ельміра Сахибівна, 2003 рік.
  24. Марченко Оксана Олександрівна, 2003 рік.
  25. Ільченко Сергій Миколайович, 2004 рік.
  26. Кобець Олександр Геннадійович, 2004 рік.
  27. Трофимець Катерина Василівна, 2006 рік.
  28. Трофимець Ольга Василівна, 2008 рік.
  29. Трофимець Оксана Сергіївна, 2009 рік.
  30. Кормиш Аліна Ігорівна, 2010 рік.
  31. Найпак Лілія Олександрівна, 2011 рік.

 

Список випускників школи, нагороджених медалями за повну загальну середню освіту:

 Золота медаль незалежної України та Радянського союзу.


  1. Григоренко Алла Володимирівна, 1991 рік – золота медаль.
  2. Котелевська Олена Миколаївна, 1991 рік – золота медаль.
  3. Кравченко Олександр Анатолійович , 1995 рік  – срібна медаль.
  4. Григоренко Анна Володимирівна, 1997 рік – золота медаль.
  5. Шабатура  Тетяна Степанівна, 1999 рік – срібна медаль.
  6. Шатайло Олена Олександрівна, 1999 рік – срібна медаль.
  7. Говтва Оксана Олексіївна, 2000 рік – срібна медаль.
  8. Говтва Наталія Олексіївна, 2002 рік – срібна медаль.
  9. Шабатура Наталія Степанівна, 2002 рік – срібна медаль.
  10. Ільченко Сергій Миколайович, 2006 рік – золота медаль.
  11. Кобець Олександр Геннадійович, 2006 рік – золота медаль.
  12. Трофимець Оксана Сергіївна, 2011 рік – золота медаль.
Запись опубликована в рубрике Школа. Добавьте в закладки постоянную ссылку.