Найкращі досягнення школи починаючи з 1973 року

Найкращі досягнення учнів школи починаючи з 1973 року. ( до 1975 року всі заходи для учнівської молоді проводилися районним і міським відділами освіти спільно)

1973 рік – 1 місце з хімії в районному етапі ( Ванін Григорій), вчитель Григоренко Володимир Павлович;

1979 рік – 1 місце з математики в районному етапі учнівських олімпіад ( команда в складі: Сіроштан Олени, Яновської Раїси, Крилова Станіслава, Колісник Світлани), вчителі Велічанський Михайло Васильович та Ліфанова Лідія Василівна;

1979 рік – 111 місце з хімії в районному етапі учнівських олімпіад ( команда: Марченко Олександр, Лисак Олександр), вчитель Григоренко Володимир Павлович;

1984 рік – 1 місце з української мови в районному етапі учнівських олімпіад ( Ткаченко Оксана), вчитель Григоренко Наталія Миколаївна;

1984 рік -111 місце з шахів в першості Лозівського району, вчитель Батицький Сергій Миколайович;

1989 рік – 1 місце в районному легкоатлетичному кросу ( Ганжа Василь ), вчитель Батицький Сергій Миколайович;

1992 рік – 111 місце в районній спартакіаді допризовної молоді ( Фошка Сергій ), керівник ДПЮ Лисак Олександр Віталійович;

1997 рік – захист науково-дослідницької роботи при Харківському філіалі Малої Академії наук на тему « Вплив  на розвиток рослин в умова закритого грунту.», автор Григоренко Анна, керівник Григоренко Володимир Павлович;

1997 рік – переможець районної, обласної та дипломант Всеукраїнської виставки – конкурсу дитячих робіт декоративно-прикладного мистецтва « Журавлині ключі Покрови» фонду ім. Ярослава Мудрого ( Стець Іван), вчитель Муха Михайло Давидович;                                  Робота Стеця І., учасника Всеукраїнської виставки.

1997 рік – 1 місце в районному огляді-конкурсі художньої самодіяльності « Крок до зірок» Григоренко Анна;

1997 рік –Григоренко Анна дипломант обласного конкурсу «Перший крок» в номінації спортивні танці;                                        Григоренко А.- виступ на гала-концеті

                                                                    в м. Харкові.

 1998 рік – переможець обласного конкурсу образотворчого та декоративно – прикладного мистецтва мистецтва (гурток художньої обробки деревини ), керівник Муха Михайло Давидович;

1998 рік – дипломант огляду – конкурсу фольклорних колективів Лозівського району (шкільний фольклорний колектив), керівник Борецька Олеся Андріївна;

1998 рік – 111 місце в районному конкурсі «Козацькі розваги» ( Ганжа Микола ), керівник Муха Тетяна Василівна;

1998 рік – районні змагання з шашок « Золота Осінь « ( 1 місце Айрапетян Карен, 1 місце Романеско Валентина ), вчитель Іванющенко Михайло Васильович;

1998 рік – 111 місце в першості району з шашок ( Горват Анна ) , тренер Айрапетян Артаваз Саркісович;

1998 рік – 1 місце у вищій лізі районного інтелектуального клубу з «Брейн рингу», керівники: Говтва Олексій Васильович, Григоренко Алла Володимирівна;

1998 рік – 111 місце в змаганнях з контакт карате м. Лозова та Лозівського району( Лаврухін Володимир ), вчитель Іванющенко Михайло Анатолійович;

1998 рік – 111 місце з біології в районному етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад учнівських олімпіад ( Корда Антоніна ), вчитель Горват Надія Миколаївна.

– 11 місце з  біології в районному етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад учнівських олімпіад ( Говтва Наталія ), вчитель Горват Надія Миколаївна.

– 111 місце з біології в районному етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад ( Говтва Оксана), вчитель Горват Надія Миколаївна;

1999 рік – районний конкурс учнівських творів на тему « Село моє, для мене ти єдине»

1 місце за оповідання «Мій найдорожчий Дід мороз» ( Говтва Наталія );

11 місце за нарис « Тесля з Артільного « ( Говтва Оксана ), вчителі Григоренко Наталія Миколаївна та Вознюк Світлана Анатоліївна;

1999 рік – першість районного інтелектуального клубу з «Брейн рингу» :

– команда «Азарт» – 1 місце;

– команда « Мур» – 111 місце, керівник Говтва Олексій Васильович;

1999 рік – зональна першість Харківської області з інтелектуальних ігор. Команда

« Азарт» – 111 місце, керівник Говтва Олексій Васильович;

1999 рік – захист науково – дослідницьких  робіт при Харківському філіалі Малої  Академії наук:

– Шабатура Тетяна робота на тему « Історія села Артільне Лозівського району», керівник Кулик Любов Іванівна;

– Говтва Оксана робота на тему « Використання інсектицидних та фунгіцидних рослин в нетрадиційному засобі боротьби з шкідниками та хворобами садових та овочевих культур на присадибній ділянці», керівник Григоренко Володимир Павлович;

1999 рік –  111місце ( дівчата ) в першості району з волейболу, вчитель Іванющенко Михайло Анатолійович.; 

1999 рік першість м. Лозова з шашок :

– 1 місце в командній першості;

– 1 місце в особистому заліку ( Айрапетян Баграт );

– 111 місце в особистому заліку ( Гусейнова Ельміра ), тренер Айрапетян Артаваз Саркісович;

1999 рік – першість районного інтелектуального клубу з «Брейн рингу» :

– команда «Азарт» – 1 місце, керівник Говтва Олексій Васильович;

1999 рік – 111 місце в першості Харківської області з шашок, тренер Айрапетян Артаваз Саркісович;

1999 рік – 11 місце в груповому турнірі першості Лозівського району з футболу, вчитель Іванющенко Михайло Анатолійович;

1999 рік – першість Харківської області  зі спортивного орієнтування та техніки велосипедного туризму ( 111 місце в особистому заліку зі спортивного орієнтування Кулівар Володимир), вчитель Іванющенко Михайло Анатолійович;

1999 рік – першість Харківської області з шашок «Дружба – 99» ( 111 місце в загальнокомандній першості), тренер Айрапетян Артаваз Саркісович; 

1999 рік – 1 місце у районному конкурсі учнівських творів на тему «Передаймо нащадкам найдорожчий скарб, рідну мову ( Говтва Оксана), вчитель Григоренко Наталія Миколаївна;

1999 рік – 1 місце у районному конкурсі присвяченому ювілею перебування Л. Українки на Харківщині ( шкільний драматичний колектив з уривком з драми «Лісова пісня». Шабатура Наталія відзначена грамотою за виконання ролі Мавки ), вчителі Григоренко Наталія Миколаївна та Вознюк Світлана Анатоліївна;

1999 рік – захист науково – дослідницьких робіт при  Харківському філіалі Малої  Академії наук:

Говтва Оксана- робота на тему  « Еколого – морфологічна характеристика класу риб , що живуть в умовах штучної гідротехнічної споруди  каналу « Дніпро – Донбас «, керівник Григоренко Володимир Павлович;

Шатайло Олена- робота на тему «Зелена аптека мого краю», керівник Григоренко Алла Володимирівна;

1999 рік – перше місце в командній першості району з шашок до Дня фізкультурника, тренер Айрапетян Артаваз Саркісович;

1999 рік – першість районного інтелектуального клубу з «Брейн рингу» :

– команда «Азарт» – 1 місце, керівник Говтва Олексій Васильович;

1999 рік – районні змагання з велотуризму :

– 11 місце – Лаврухін Микола;

– 111 місце – Корда Дмитро, вчитель Іванющенко Михайло Анатолійович; 

1999 рік – 111 місце в обласному огляді –  конкурсі на кращу організацію туристсько – краєзнавчої роботи;

1999 рік – 11 місце в першості Лозівського району з футболу, вчитель Іванющенко

Михайло Анатолійович;

1999 рік –першість м. Лозова  та Лозівського району з шашок в особистому заліку:

– 1 місце Айрапетян Карен;

– 11 місце Айрапетян Баграт;

– 11 місце Сільман Андрій;

– 11 місце Горват Анна, тренер Айрапетян Артаваз Саркісович;

1999 рік – 1 місце в командній першості Лозівського району з шашок, тренер Айрапетян Артаваз Саркісович;

1999 рік – районний огляд – конкурс художньої самодіяльності :

– 1 місце – Шабатура Наталія ( розмовний жанр ), вчитель Григоренко Наталія Миколаївна.

– 11 місце – Музика Марина ( вокал ), вчитель Борецька Олеся Андріївна;

1999 рік – 1 місце з німецької мови в районному етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад  ( Назарук Оксана ), вчитель Вознюк Світлана Анатоліївна;

1999 рік – 1 місце з трудового навчання в районному етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад ( Кобець В»ячеслав ), вчитель Муха Михайло Давидович;

1999 рік – 11 місце з української мови в районному етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад  ( Романенко Валентина ), вчитель Григоренко Наталія Миколаївна;

 1999 рік – 11 місце з трудового навчання в районному етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад  ( Гаврилишин Олег ), вчитель Муха Михайло Давидович;

1999 рік – 11 місце з німецької мови в районному етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад  ( Музика Марина ), вчитель Вознюк Світлана Анатоліївна;

1999 рік – 11 місце з української  мови в районному етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад  ( Говтва Оксана ), вчитель Григоренко Наталія Миколаївна;

1999 рік – 11 місце (учнівський драматичний колектив « Берегиня»)

у огляді-конкурсі художньої самодіяльності закладів освіти Лозівщини, керівник Вознюк Світлана Анатоліївна;

2000 рік – першість м. Лозова з шашок:

– 111 місце ( серед дорослих) Айрапетян Баграт;

– 11-111 місце ( серед школярів ) Гусейнова Ельміра;

– 11 – 111 місце ( серед школярів ) Горват Анна;

– 111 місце ( серед школярів ) Сільман Андрій, тренер Айрапетян Артаваз Саркісович;

2000 рік – першість в районній інтелектуальній грі «Брейн ринг»:

– 1 місце команда «Азарт»;

– 11 місце команда «Мур», керівники: Говтва Олексій Васильович, Григоренко Алла Володимирівна;

2000 рік – захист науково – дослідницької роботи при Харківському філіалі малої Академії наук:

– Говтва Оксана робота на тему  « Еколого – біологічна характеристика деяких видів рослин території с. Артільне Лозівського району  Харківської області, що потребують охорони, біологічного контролю та занесені до Червоної книги України«, керівник Григоренко Алла Володимирівна;

2000 рік – У1 місце в змаганнях з інтелектуальних ігор Харківської області ( «Азарт»),

керівник Говтва Олексій Васильович;

2000 рік – 11 місце в районному фестивалі клубів веселих та кмітливих,  керівники : Муха Тетяна Василівна, Вознюк Світлана Анатоліївна;

2000 рік-  особисто командна першість м. Лозова та Лозівського району з шашок:

– 1 загальнокомандне місце;

– 1 місце в особистому заліку Айрапетян Баграт;

– 1 місце в особистому заліку Гусейнова Ельміра;

– 11 місце в особистому заліку Сільман Андрій;

– 11 місце в особистому заліку Марченко Оксана;

– 111 місце в особистому заліку Ільченко Сергій, тренер Айрапетян Артаваз Саркісович;

2000 рік – першість школярів Харківської області з велосипедного туризму:

– 1 місце – Кобець В’ячеслав ( старша вікова група), вчитель Іванющенко Михайло

Анатолійович;             Романенко Валентина, учасник першості області з велотуризму.

2000 рік – призер обласного етапу Всесоюзних учнівських олімпіад з трудового навчання ( Кобець Олександр), вчитель Муха Михайло Давидович;

2000 рік – 1 місце команди «Азарт» в районній інтелектуальній грі «Брейн ринг»,керівник Говтва Олексій Васильович;

2000 рік – Спартакіада Харківської області з шашок:

– 11 місце в командному заліку Айрапетян Баграт;

– 11 місце в командному заліку Гусейнова Ельміра, тренер Айрапетян Артаваз Саркісович;

2000 рік – особиста першість м. Лозова та Лозівського району з шашок:

– 1 місце Марченко Оксана;

– 1-11 місце Айрапетян Баграт;
– 1-11 місце Айрапетян Карен, тренер Айрапетян Артаваз Саркісович;

2000 рік – районний туристичний зліт:

– 1 загальнокомандне місце:

– 1 місце з пішохідного туризму;

– 1 місце з тріалу;

– 111 місце з фігурного водіння велосипеда.

Особиста першість:

–       1 місце з тріалу Береза Микола ( середня вікова група);

–       11 місце з фігурного водіння велосипеда Заскалкін Артем ( молодша вікова група);

–       11 місце фігурного водіння велосипеда Корнєва Віта ( молодша вікова група), вчитель Іванющенко Михайло Анатолійович.                                   Учні школи у складі районної команди: Олнксандренко К., Іванющенко М.А.(керівник команди),   Романенко В,.Лаврухін І.,Кулівар В., вчитель Новоіванівської школи.

 

2000 рік – школа дипломант обласного конкурсу «Школа року -2000»

– Директор школи – Григоренко Володимир Павлович;

– Заступник директора з навчально-виховної роботи – Говтва Олексій Васильович;

– Заступник директора з виховної роботи – Муха Тетяна Василівна;

                               Шкільна делегація разом з господарями заходу:

           Зліва на право – Вознюк С.А., Вакуленко В.Д., Гулак А.В., Григоренко В.П., Говтва О.В.,Носова В.С;

           З права на ліво – невідомо, Артеменко М.М., Калина С.П; Присів – Айрапетян А.С.

 

2000 рік – відкрита першість м.Лозова з шашок:

– 1 місце Марченко Оксана;

-11 місце Сільман Андрій, тренер Айрапетян Артаваз Саркісович;

2000 рік – учням школи присвоєно спортивні розряди з шашок:

– перший спортивний розряд- Айрапетяну Баграту – 7 клас;

– перший спортивний розряд- Айрапетяну Карену – 6 клас;

– другий спортивний розряд- Сільману Андрію – 10 клас;

– другий спортивний розряд- Гусейновій Ельмірі – 6 клас;

– третій спортивний розряд- Марченко Оксані – 6 клас,

– третій спортивний розряд- Горват Анні – 7 клас, тренер Айрапетян Артаваз Саркісович;

2000 рік – регіональний турнір Східної України з кіокуншай карате в

м. Дніпродзержинську:

– 1Умісце – Шевченко Віктор;

– У1 місце – Заскалкін Артем, вчитель Іванющенко Михайло Анатолійович;

2000 рік – Всеукраїнський юнацький шахово – шашковий фестиваль « Донецька Швейцарія» м. Слав»яногірськ:

– 1 загальнокомандне місце;

– 11 місце в особистому заліку Айрапетян Карен;

– 111 місце в особистому заліку Айрапетян Баграт, тренер Айрапетян Артаваз Саркісович;

2000 рік – бліц турнір м. Лозова з шашок:

– 1 місце Айрапетян Баграт;

– 11 місце Айрапетян Карен;

– 111 місце Гусейнова Ельміра, тренер Айрапетян Артаваз Саркісович;

2000 рік – першість районного інтелектуального клубу :

– команда «Азарт» – 1 місце у грі « Що? Де? Коли? «;

– команда «Азарт» – 11 місце  по « Брейн рингу», керівник Говтва Олексій Васильович;

2000 рік – першість Лозівського району з велотуризму( особистий залік ):

– 1 місце Марченко Оксана;

– 11 місце Кобець В»ячеслав;

– 11 місце Таран Олена;

– 111 місце Музика Микола;

– 111 місце Радченко Анатолій;

– 111 місце Помазан Катерина, вчитель Іванющенко Михайло Анатолійович;

2000 рік – 11 місце Ганжі Інни Григорівни у районних змаганнях з туризму серед педагогічних працівників Лозівського району;

2000 рік – гурток « Прикладне мистецтво» – переможець обласної виставки робіт юнатів з біології, сільського та лісового господарства « Щедрість рідної землі», керівник Муха Михайло Давидович;

2000 рік -1 загальнокомандне місце у відкритій першості Донецької області з шашок серед сільських школярів « Село – колиска України», тренер Айрапетян Артаваз Саркісович;                    Нагороду одержує переможець турніру Айрапетян Б.

 

2000 рік 1 загальнокомандне місце у першості Лозівського району з шашок серед учнівської молоді, тренер Айрапетян Артаваз Саркісович;

2000 рік – 111 місце в особистому заліку Гусейнова Ельміра у регіональному шашковому турнірі Харківської області( жіночий розряд ),  111 загальнокомандне місце, тренер Айрапетян Артаваз Саркісович;

2001 рік – відкритий міжобласний турнір з шашок « Молодість – досвід» :

1 місце – Айрапетян Баграт;

11 місце – Айрапетян Карен, тренер Айрапетян Артаваз Саркісович;

2001 рік – захист науково – дослідницьких роботи при Харківському філіалі Малої Академії наук України:

– робота на тему « Використання практичних досліджень при вивченні курсу «Валеологія» для визначення рівня фізичного стану здоров»я учнів», автор Говтва Наталія, керівник Григоренко Володимир Павлович;

– робота на тему « Історія колективного господарства Артільської сільської ради Лозівського району Харківської області», автор Шабатура Наталія, керівник Кулик Любов Іванівна;

2001 рік – учню 8 класу Айрапетяну Баграту присвоєно звання «Кандидат в майстри спорту», тренер Айрапетян Артаваз Саркісович;

2001 рік – участь  учнів школи , що увійшли до складу команди заводу «Укрспецвагон», переможцем Південної залізниці в таваристському турнірі з переможцем Придніпровської залізниці, тренер Айрапетян Артаваз Саркісович;

2001 рік – особиста першість Лозівського району з шашок:

– 1 місце Айрапетян Баграт;

– 1 місце Гусей нова Ельміра, тренер Айрапетян Артаваз Саркісович;

2001 рік – районний конкурс солістів – вокалістів:

– 1 місце Борецька Тетяна ( молодша вікова група);

– 11 місце Горват Вікторія ( середня вікова група), вчитель Борецька Олеся Андріївна;

2001 рік – змагання Південного регіону Харківської області з техніки вело туризму та спортивного орієнтування:

– 1 місце (середня вікова група) в командному заліку

– 11 місце Кобець В»ячеслав( старша вікова група) в особистому заліку;

– 111 місце Горват Анна ( старша вікова група) в особистому заліку;

– 111 місце Музика Микола ( молодша вікова група) в особистому заліку, вчитель Іванющенко Михайло Анатолійович;

2001 рік – учню 7 класу Айрапетяну Карену присвоєно звання «Кандидат в майстри спорту», тренер Айрапетян Артаваз Саркісович;

2001 рік – відбірко вий турнір Лозівського району до обласної спартакіади з шашок:

– 111 місце серед дорослих Айрапетян Баграт;

– 1 місце серед юнаків Сільман Андрій;

– 11 місце серед юнаків Айрапетян Карен, тренер Айрапетян Артаваз Саркісович;

2001 рік – обласний огляд – конкурс солістів – вокалістів «Пісенний вернісаж»;

– 1 місце Борецька Тетяна;

– 1 місце Горват Вікторія, вчитель Борецька Олеся Андріївна;

2001 рік – районний конкурс « Традиційні народні промисли» та обласний « Щедрість рідної землі»:

– переможець Кобець В»ячеслав / художня обробка деревини /,

– переможець Горват Анна / художній розпис деревини /;

– переможець Коломієць Олександр / художній розпис деревини /, вчитель Муха Михайло Давидович;                     Переможець обласного конкурсу «Щедрість рідної землі» Кобець В.

 

2001 рік – першість районного інтелектуального клубу :

– команда «Азарт» – 1 місце у грі « Що? Де? Коли? «;

– команда «Мур» – 11 місце  по « Брейн рингу», керівник Говтва Олексій Васильович;

2001 рік – обласний огляд- конкурс «Весняні дзвіночки»:

– 11 місце Шабатура Наталія в номінації «Художнє читання»,вчитель Григоренко Наталія Миколаївна;

– 111 місце колектив «Берегиня» в номінації «Драматургія», керівник Вознюк Світлана Анатоліївна;

2001 рік-  Спартакіада Харківської області з шашок:

– 1 загальнокомандне місце ( Айрапетян Баграт, Айрапетян Карен, Гусейнова Ельміра);

– 1 місце в особистому заліку Айрапетян Баграт;

– 1 місце в особистому заліку Гусейнова Ельміра, тренер Айрапетян Артаваз Саркісович;

2001 рік – турнір Лозівського району з шашок:

– 11-111 місце Айрапетян Баграт;

– 11-111 місце Айрапетян Карен;

– 1 місце Гусейнова Ельміра, тренер Айрапетян Артаваз Саркісович;

2001 рік – районна спартакіада до Дня здоров»я та туризму:

– 111 місце Музика Микола / метання тенісного м»яча/, вчитель Лаврухін Володимир Володимирович;

2001 рік – участь Говтви Олексія Васильовича у роботі 11 Всеукраїського з»їзду працівників освіти;

2001 рік – першість районного інтелектуального клубу :

– команда «Азарт» – 11 місце у грі « Що? Де? Коли? «;

– команда «Азарт» – 11 місце  по « Брейн рингу», керівник Говтва Олексій Васильович;

2001 рік – 1 місце в підгрупі першості Лозівського району з міні-футболу в рамках «Турніру 1000 команд» на приз народної команди «Металіст», вчитель Лаврухін Володимир Володимирович;

2001 рік – першість Лозівського району з шашок:

– 1 загальнокомандне місце;

– 1 особисте на 1 дошці Айрапетян Баграт;

– 1 особисте на 11 дошці Айрапетян Карен;

– 1 особисте на 111 дошці Ільченко Сергій;

– 1 особисте на 1У дошці Гусейнова Ельміра, тренер Айрапетян Артаваз Саркісович;

2002 рік- першість районного інтелектуального клубу :

– команда «Азарт» – 1 місце у грі « Що? Де? Коли? «;

– команда «Мур» – 111 місце у грі « Що? Де? Коли? «;

– команда «Азарт» – 1 місце  по « Брейн рингу», керівник Говтва Олексій Васильович;

2002 рік -відбірковий турнір до Спартакіади з шашок серед районів і міст Харківської області:

– 1 місце Айрапетян Баграт;

– 11 місце Айрапетян Карен;

– 111 місце Ільченко Сергій;

– 1 місце Гусейнова Ельміра, тренер Айрапетян Артаваз Саркісович;

2002 рік- фестиваль дружин юних пожежних та знавців пожежної справи серед навчальних закладів Лозівського району:

– команда «Пожарт» – 11 командне місце, керівник Говтва Олексій Васильович;

– 11 місце у конкурсі плакатів на протипожежну тематику, вчитель Григоренко Володимир Павлович;

2002 рік – Спартакіада Харківської області з шашок:

– 1 загальнокомандне місце, тренер Айрапетян Артаваз Саркісович;

2002 рік – фестиваль дружин юних пожежних та знавців пожежної справи серед навчальних закладів Лозівського району та м.. Лозова:

– команда «Пожарт» – 11 командне місце, керівник Говтва Олексій Васильович;

2002 рік- першість районного інтелектуального клубу :

– команда «Азарт» – 11 місце у грі « Що? Де? Коли? «,керівник Говтва Олексій Васильович;

2002 рік  – на прийомі у губернатора Харківської області Є.П.Кушнарьова побували Говтва Н. та Шабатура Н;

2002 рік – 111 місце / особистий залік / у Спартакіаді Лозівського району з легкої атлетики зайняв Музика Микола, вчитель Лаврухін Володимир Володимирович;

2002 рік – першість районного інтелектуального клубу :

– команда «Азарт» – 11 місце у грі « Що? Де? Коли? «,керівник Говтва Олексій Васильович;

2002 рік – районний конкур « Юна принцеса»:

– Дегтяр Катерина, «Міс посмішка», вчитель Борецька Олеся Андріївна.

 

        Катерина у червоному вбранні.

 

2002 рік – районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання:

– 1 місце Кобець В»ячеслав;

– 11 місце Тарабара Сергій, вчитель Муха Михайло Давидович;

2002 рік районна акція «Молодь за здоровий спосіб життя»:

– 1 місце у конкурсі плакатів, вчитель Григоренко Володимир Павлович;

– 11 місце у конкурсі агітбригад, вчителі Борецька Олеся Андріївна та Говтва Олексій Васильович;

2002 рік – обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання:

– 11 місце Кобець В»ячеслав;

– 11 місце Тарабара Сергій, вчитель Муха Михайло Давидович;

2003 рік районний фестиваль фольклорних колективів:

номінація ( Сольний автентичний спів) середня вікова група:

-1 місце Горват Вікторія;

-11 місце Лаврухіна Тетяна.

Номінація ( Гуртовий спів ) середня вікова група:

– 1 місце.

Номінація ( Українські національні обряди) середня вікова група:

– 11 місце, вчитель Борецька Олеся Андріївна;

2003рік – фестиваль дружин юних пожежних та знавців пожежної справи серед навчальних закладів Лозівського району:

–       команда «Пожарт» – 1 командне місце, керівник Говтва Олексій Васильович;                                                           Шкільна агітбригада.

                                Зліва на право: Говтва Н.,Шабатура Н.,Назарук О.,

                                                Давидова А.,Айрапетян Б.

2003 рік – обласний дитячий фестиваль традиційної народної культури « Кроковеє коло» , номінація /Художній розпис/:

– 111 місце Горват Анна, керівник Муха Михайло Давидович;

2003 рік  – обласний ( груповий етап) фестиваль дружин юних пожежних та знавців пожежної справи:

– 111 місце, керівник Говтва Олексій Васильович;

2003 рік – районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання:

– 1 місце Кобець Олнксандр;

– 11 місце Ільченко Сергій, вчитель Муха Михайло Давидович;

2003 рік – районний фестиваль художньої самодіяльності « Веселі дзвіночки»

-11 місце в номінації ( вокал ) Борецька Тетяна, вчитель Борецька Олеся Андріївна;

2003 рік – фінал районного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Дивограй»:

– 1 місце у номінації / декоративно-прикладне мистецтво/, керівник Муха Михайло Давидович;

2003 рік – районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з німецької мови:

– 11 місце Ільченко Сергій;

– 11 місце Марченко Оксана, вчитель Вознюк Світлана Анатоліївна;

2003 рік – районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови та зарубіжної літератури:

– 11 місце Гусейнова Ельміра, вчитель Говтва Олексій Васильович;

2004 рік – обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання:

– 111 місце Кобець Олександр, вчитель Муха Михайло Давидович;

2004 рік – фестиваль дружин юних пожежних та знавців пожежної справи серед навчальних закладів Лозівського району:

– команда «Пожарт» – 1 командне місце, керівник Говтва Олексій Васильович;

2004 рік – районний конкурс дитячого малюнка:

– переможець та учасник обласного Трофимець Катерина, вчитель Григоренко Володимир Павлович;

2004 рік – лауреати районного та обласного фестивалів – конкурсів дитячої та юнацької творчості « Дивограй «, «Весняні дзвіночки», «Барви Слобожанщини»:

– Голтвяніченко Борис, художня обробка деревини;

–  Задеря Сергій, художня обробка деревини;

– Кобець Олександр, художня обробка деревини;

– Горват Анна, художній розпис;

– Лисак Маргарита, художній розпис;

– Тернова Юлія, художній розпис, вчитель Муха Михайло Давидович;2004 рік – районний етап обласного конкурсу « Харківщина – моя Батьківщина»:

– 1 місце за роботу « Обереги моєї родини» Голтвяніченко Борис, керівник Голтвяніченко Оксана Василівна;

2005 рік – районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання:

– 1 місце Кобець Олександр;

– 1 місце Бєлік Євген, вчитель Муха Михайло Давидович;

2005 рік – районний фестиваль юнацької творчості «Весняні дзвіночки»:

– 11 місце Дегтяр Катерина ( соло спів);

– 111 місце Захаренко Анна, Редченко Альона ( дует );

– 11 місце Ільченко Сергій та Олександренко Олександр ( дует баяністів );

2005 рік – обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання:

– переможець Кобець Олександр;

– переможець Бєлік Євген, вчитель Муха Михайло Давидович;

2005 рік – районний конкурс агітбригад « Молодь проти СНІДу та наркотиків»:

– 1 місце агітбригада, керівник Говтва Олексій Васильович;

– 1 місце конкурс плакатів, вчитель Григоренко Володимир Павлович;

2005 рік – районний конкурс соціального спрямування « Молодь проти наркоманії та СН/p/pstrongІДу»:

– 1 місце  шкільна агітбригада, керівник Говтва Олексій Васильович;

2006 рік – переможець обласного етапу Всесоюзних учнівських олімпіад з трудового навчання ( Голтвяніченко Борис), вчитель Муха Михайло Давидович;

2006 рік – захист науково – дослідницької роботи при Харківському філіалі Малої Академії наук України: – робота на тему     «Вплив систематичного застосування добрив та зрошення на урожай і якість овочевих культур і покращення структури грунту в умовах присадибної ділянки»,автор Олександренко Ольга, керівник Поліщук Світлана Владиславівна;

2006 рік –обласна виставка – конкурс традиційного народного мистецтва і художніх промислів «Барви Слобожанщини»:

– 111 місце Голтвяніченко Борис, номінація /художня обробка деревини»;

– 111 місце Задеря Сергій, номінація /художня обробка деревини», вчитель Муха Михайло Давидович;

2006 рік – районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання:

– 1 місце Кобець Олександр;

– 1 місце Голтвяніченко Борис, вчитель Муха Михайло Давидович;

2006рік –  обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання:

–       переможець Голтвяніченко Борис, вчитель Муха Михайло Давидович;

2006 рік – районний конкурс малюнків « Природо очима дітей «:

– 11 місце Трофимець Ольга;

– 11 місце Голтвяніченко Борис, вчитель Григоренко Володимир Павлович;

2006 рік – конкурс плакатів « Спасибі – НІ!»:

– 1 місце Трофимець Катерина, Трофимець Ольга, Голтвяніченко Борис, вчитель Григоренко Володимир Павлович;

2006 рік – районний конкурс соціального спрямування « Молодь проти наркоманії та СНІДу»:

– 11 місце  шкільна агітбригада, керівник Говтва Олексій Васильович;

2006 рік – районний турнір з шашок:

– 1 місце  Ільченко Сергій;

2006 рік – районний легкоатлетичний крос:

– 1 місце Голтвяніченко Борис, вчитель Грибіник Сергій Васильович;

2006 рік – районний конкурс плакатів «Спасибі – НІ!»:

– 1 місце Трофимець Ольга, Голтвяніченко Борис, вчитель Григоренко Володимир

Павлович;

2006 рік – 1 тур обласного конкурсу ораторського мистецтва:

– 11 місце Олександренко Ольга, вчитель Артеменко Ольга Миколаївна;

2006 рік – 1 місце у районній виставці – конкурсі  « Замість ялинки – гілка»;

2006 рік – школа переможець обласної виставки – конкурсі « Замість ялинки – гілка»;

2007 рік – районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання:

– 1 місце Коломієць Євгеній;

– 1 місце Костянтиновський Віктор,

– 1 місце Крилов Іван, вчитель Муха Михайло Давидович;

2007 рік – районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики:

– 111 місце Трофимець Ольга, вчитель Коваленко Ірина Олександрівна;

2007 рік – обласний конкурс дитячого малюнка та прикладної творчості « Дикі кішки Європи «:

– переможець Трофимець Катерина;

– переможець Трофимець Ольга, вчитель Григоренко Володимир Павлович;

2008 рік – дитячо – юнацький конкурс Харківського обласного товариства захисту тварин « Розтопи льодинки у серцях людей»:

– переможець Олександренко Олександр/ номінація – фото/;

– переможець Трофимець Катерина/ номінація малюнок/, вчитель Григоренко Володимир Павлович;

2008 рік – районний конкурс художньої самодіяльності:

– переможець в номінації/ соло спів / Дегтяр Катерина, керівник Марченко Лариса Миколаївна;

2008 рік – районний конкурс художньої самодіяльності:

– призер в номінації / дует / Щербак Анастасія та Музика Інна, керівник Марченко Лариса Миколаївна;

2008 рік – районний конкурс художньої самодіяльності:

– призер тріо «Стожари» у складі : Щербак Анастасія , Музика Інна, Дегтяр Катерина, керівник Марченко Лариса Миколаївна;

2008 рік – районний конкурс дитячого малюнка ₺ Життя без тютюну ₺:

– 11 місце Ганжа Віталій, вчитель Григоренко Володимир Павлович;

2008 рік –районний конкурс « Напиши листа голові районної державної адміністрації:

– 11 місце Трофимець Оксана, вчитель Григоренко Наталія Миколаївна;

2008 рік – районний фестиваль для дітей з обмеженими функціональними можливостями: « Повір в себе і в тебе повірять люди «:

– 11 місце  Ганжа Віталій, вчитель Григоренко Володимир Павлович;

2008 рік – районні конкурси « Веселі дзвіночки « та « Пісенний вернісаж «:

– 11 місце  тріо «Стожари» у складі : Щербак Анастасія , Музика Інна, Дегтяр Катерина, вчитель Радченко Наталія Леонідівна; 

2008 рік – районна виставка плакатів соціального спрямуванні ₺ Спасибі – НІ ! ₺:

– 1 місце Голтвяніченко Наталія;

– 1 місце Жуга Дмитро;

– 11 місце Ганжа Віталій;

– 11 місце Демчук Катерина, вчитель Григоренко Володимир Павлович;

2008 рік – районний конкурс агітбригад «Молодь проти СНІДу» :

– 111 місце шкільна агітбригада, керівник Говтва Олексій Васильович;

2009 рік – районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання:

– 1 місце Куделя Сергій;

– 1 місце Костянтиновський Віктор, вчитель Муха Михайло Давидович;

2009 рік – районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології:

– 111 місце Трофимець Ольга, вчитель Поліщук Світлана Владиславівна;

2009 рік – районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з зарубіжної літератури:

– 111 місце Трофимець Оксана, вчитель Говтва Алла Миколаївна;

2009 рік – районний конкурс художньої самодіяльності:

– переможець в номінації / соло спів / Беззубенко Володимир;

– призер  в номінації / соло спів / Дегтяр Катерина, керівник Марченко Лариса Миколаївна;

2009 рік – 2-й етап Всеукраїнського конкурсу « Найкращий читач 2009 року «:

– 11 місце в номінації / Найкращий читацький щоденник» Найпак Лілія, бібліотекар Говтва Алла Миколаївна;

2009 рік – районний фестиваль для дітей з обмеженими функціональними можливостями: ₺ Повір в себе і в тебе повірять люди ₺:

– призер  Ганжа Віталій ;

– призер Костян Альона, вчитель Григоренко Володимир Павлович;

2009 рік – районна виставка дитячих плакатів серед учнівської молоді « Спасибі – НІ!»:

– 1 місце Голтвяніченко Наталія, вчитель Григоренко Володимир Павлович;

2010 рік – районна виставка дитячих плакатів серед учнівської молоді « Спасибі – НІ!»:

– 1 місце Марченко Сергій, вчитель Григоренко Володимир Павлович;

2011 рік – районна виставка дитячих плакатів серед учнівської молоді « Спасибі – НІ!»:

– 111 місце Ганжа Дарина, вчитель Григоренко Володимир Павлович;

Проведення на базі школи районних ,обласних та Всесоюзних заходів.        

1981 рік – Всесоюзний семінар – нарада з туристсько – краєзнавчої роботи в рамках Всесоюзної туристсько-краєзнавчої експедиції піонерів і школярів « Моя Батьківщина – СРСР».26.03.81р1981 рік – семінар директорів навчальних закладів Лозівського району.

1981 рік – районний семінар старших піонервожатих Лозівського району.

1981 рік  – районний семінар вчителів історії.

1981 рік – районний семінар вчителів технічної праці.

1983 рік – семінар сільських бібліотечних працівників Лозівського району.

1983 рік – засідання районного методичного об»єднання вчителів української мови.

1983 рік – засідання районного методичного об»єднання вчителів біології.

1984 рік – обласний семінар секретарів райкомів комсомолу.Учасники семінару секретарів райкомів комсомолу харківської області.

1985 рік – семінар директорів навчальних закладів Лозівського району.

1985 рік – районний семінар вчителів технічної праці.

1985 рік – конференція Лозівського, Барвінківського та Близнюківського районів.

1990 рік – засідання районного методичного об»єднання керівників допризовної підготовки юнаків.

1992 рік – засідання районного методичного об»єднання вчителів російської мови.

1994 рік – засідання районного методичного об»єднання вчителів математики.

1997  рік – обласний семінар  для керівників гуртків районних будинків школярів Харківської області з народознавства.

1999 рік – міжрайонний семінар голів сільських та селищних рад.

2000 рік – семінар директорів навчальних закладів Лозівського району.

2000 рік – семінар заступників директорів з виховної роботи навчальних закладів Лозівського району.

2000 рік – обласний народознавчий збір.2001 рік – засідання районного методичного об»єднання вчителів трудового навчання.

2001 рік – семінар заступників директорів з навчально – виховної роботи навчальних закладів Лозівського району.

2001 рік – регіональний семінар працівників освіти.       Зліва на право – Ю.Л., Боровенко В., Гулак А.В., завідуюча методичним кабінетом, 

       завідувач Охтирського районного відділу освіти, Петроенко Ю.І., Григоренко В.П.,Вознюк С.А.

 

 

2001 рік – районний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи.

2002 рік – засідання районного методичного об»єднання вчителів трудового навчання.

2002 рік – засідання районного методичного об»єднання вчителів початкових класів.

2002 рік – засідання районного методичного об»єднання вчителів інформатики.

2002 рік – засідання районного методичного об»єднання вчителів музики та співів.

2006 рік – семінар директорів навчальних закладів Лозівського району.

2006 рік – семінар заступників директорів з навчально – виховної роботи навчальних закладів Лозівського району.

2008 рік – семінар заступників директорів з виховної роботи навчальних закладів Лозівського району.

2009 рік – районний семінар шкільних бібліотекарів.

 

strong/p/p

Запись опубликована в рубрике Школа. Добавьте в закладки постоянную ссылку.